معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بهبود روند توزیع شیر خشک در استان بوشهر

15 آبان 1402
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در یک هفته اخیر روند توزیع شیر خشک نوزادان در داروخانه‌های استان بوشهر بهبود یافت.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو بوشهر؛ دکتر یحیی رضایی اظهار داشت: در ماه‌های اخیر به دلایل مختلفی توزیع شیر خشک در سطح کشور و همچنین در استان بوشهر با مشکلاتی مواجه شد که با پیگیری معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همچنین سازمان غذا و دارو تا حدودی این مشکلات مرتفع گردید.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با افزایش ظرفیت تولید داخل و اقدام به واردات از چندین کشور معتبر اروپایی انتظار می‌رود این روند در هفته‌های آتی وضعیت بهتری را تجربه کند و به‌تدریج توزیع شیر خشک در سطح داروخانه‌ها به تعادل برسد.
وی گفت: والدین گرامی جهت دریافت شیر خشک حتماً با ارائه کد ملی و تاریخ تولد نوزاد جهت دریافت شیر خشک به داروخانه‌ها مراجعه نمایند و با رعایت دریافت سهمیه، مسئولین امر را در مدیریت این کالا یاری نمایند.
وی با اشاره به سوءاستفاده‌های احتمالی جهت دریافت شیر خشک توسط افراد غیرمسئول گفت: والدین از در اختیار قرار دادن کد ملی و تاریخ تولد نوزاد خود به اشخاصی غیر از متصدی داروخانه جداً خودداری نمایند.
دکتر رضایی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه فروش و توزیع شیر خشک، مراتب را از طریق شماره ۱۹۰ و یا حضوری به معاونت غذا و دارو اطلاع دهند.


کلمات کلیدی:
شیر.خشک     غذا.دارو.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >