برپایی غرفه اطلاع رسانی معاونت غذا و دارو دردومین نمایشگاه تخصصی خرما و صنایع وابسته

26 آبان 1398

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، مصادف با دومین نمایشگاه تخصصی خرما و فرآورده های خرمایی  که از تاریخ 21/8/98 الی 24/8/98 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر با حضور تولیدکنندگان عرصه خرما و فرآورده های خرمایی برگزار گردید ، معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی با برپایی غرفه ای و با حضور کارشناسان این معاونت حضور فعالی در نمایشگاه داشت .

در این غرفه ضمن معرفی خرما به عنوان یکی از محصولات استراتژیک استان بوشهر به تبیین قوانین و مقررات مربوط جهت بسته بندی بهداشتی محصول خرما و اخذ مجوزهای لازم جهت تولید کنندگان و عموم مراجعه کنندگان پرداخته شد که مورد استقبال مراجعه کنندگان واقع شد  .

همچنین در غرفه معاونت غذا و دارو بسته های آموزشی مشتمل بر ارزش تغذیه ای خرما ، نحوه اخذ مجوز های مربوط به پروانه بهداشتی و شناسه بهداشتی جهت کارگاهها و کارخانه های مواد غذایی ، و پوستر هایی با موضوع خطرات قرص برنج (سم فسفید آلومنیوم ) در اختیار مراجعه کنندگان قرار گرفت.

در این غرفه کلیه سوالات مراجعه کنندگان در خصوص نحوه تاسیس کارگاه و کارخانه محصولات غذایی ، نحوه صادرات محصولات غذایی ، نحوه اخذ مجوزهای تاسیس و بهره بردای و چگونگی اخذ مجوز صادرت مطرح گردید که با پاسخگویی به  سوالات مطرح شده از سوی کارشناسان مستقر در غرفه ، اطلاع رسانی های لازم صورت گرفت.


کلمات کلیدی:
غرفه.خرما.نمایشگاه     تخصصی    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >