برگزاری گردهمایی مدیران آزمایشگاه های قطب 5 کشوری

9 دی 1397
سومین گردهمایی فصلی مدیران قطب 5 کشوری به میزبانی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید .

سومین گردهمایی فصلی مدیران قطب 5 کشوری به میزبانی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو بوشهر، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن خوش آمد گویی به اعضاء حاضر در جلسه ، نکاتی در رابطه با اهمیت نقش آزمایشگاه و تجهیزات مرتبط با آزمایشگاه و حساسیت و دقت در آزمایشات را بیان نمودند.

دکتر یحیی رضایی گفت : با توجه اینکه استان بوشهر به عنوان یکی از مبادی ورودی کالا در کشور می باشد نقش آزمایشگاه در این استان از این نظر پر رنگ تر به نظر می رسد و حساسیت موضوع را دو چندان می کند . بر همین اساس با خرید به روزترین تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی  ، آزمایشگاه معاونت غذا و دارو بوشهر یکی از مجهزترین آزمایشگاه در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور می باشد زیرا در بحث مواد غذایی و آرایشی بهداشتی   نقش تعیین کننده ای را  در حوزه سلامت جامعه دارد .

دکتر محبی مدیر آزمایشگاه معاونت غذا و دارو بوشهر ، ضمن تشکر از حضور مدیران و نمایدگان آزمایشگاه قطب 5 ، شرحی  از عملکرد آزمایشگاه این معاونت ارائه نمود و ضمن تاکید بر  ادامه تعاملات و برگزاری مستمر جلسات در جهت مرتفع کردن مشکلات در رابطه با آزمایشگاه کنترل مواد غذا و آرایشی بهداشتی معاونت های غذا و دارو را امری ضروری و مهم دانست.

در ادامه نشست با بررسی مصوبات جلسات گذشته و حل مسائل موجود آزمایشگاه های قطب توسط اعضا بحث و تبادل نظر صورت گرفت . همچنین در راستای این نشست از آزمایشگاه شاخه زیتون لیان واقع در منطقه ویژه اقتصادی به عنوان یکی از آزمایشگاه های همکار معاونت غذا و دارو استان بوشهر با حضور مدیران و نمایندگان معاونت های غذا و دارو قطب بازدیدی بعمل آمد.

گفتنی است گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل مواد غذایی و آرایشی بهداشتی دانشگاههای قطب 5 شامل یاسوج ، شیراز ، هرمزگان ، بوشهر ، گراش ، جهرم ، فسا و لار به منظور تعاملات بیشتر و حل مشکلات و پیشنهاد راه حل های مناسب به صورت فصلی برگزار می گردد.   


کلمات کلیدی:
گردهمایی.مدیران.آزمایشگاه.کشور    

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >