تجلیل از کارکنان مرد به مناسبت ولادت حضرت علی(ع)

28 اسفند 1397
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ، به مناسبت ولادت با سعادت مولی‌الموحدین امیرالمؤمین علی(ع) طی مراسمی با حضور معاون ، مدیران و کارکنان در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو از کارکنان مرد معاونت غذا و دارو توسط مدیران تجلیل بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ، به مناسبت ولادت با سعادت مولی‌الموحدین امیرالمؤمین علی(ع)  طی مراسمی با حضور معاون ، مدیران و کارکنان در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو از کارکنان مرد معاونت غذا و دارو توسط مدیران تجلیل بعمل آمد .

دکتر یحیی رضایی معاون غذا و دارو گفت :  بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن کوتاهی نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

 وی افزود : فرارسیدن 13 رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) امیرالمومنین و بزرگ مرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت را  تبریک و تهنیت عرض می کنم و  بر خود لازم می دانم روز پدر را صمیمانه به همه پدران فداکار این مرز و بوم بالاخص همکاران گرامی تبریک و تهنیت عرض کرده و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای همه عزیزان، امید دارم در سال جدید در پرتو عنایت خداوند متعال همواره سربلند و تندرست باشید.

در پایان  توسط معاون غذا و دارو و مدیران واحد های مختلف معاونت از کارکنان مرد شاغل در معاونت با اهداء شاخه گل  تجلیل شد.


کلمات کلیدی:
غذا     و     دارو.تجلیل.ولادت     حضرت     علی(ع)    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱۳

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >